ISSN 1337-6179          dnes je pondelok 22. júla 2024, meniny má Magdaléna , zajtra Oľga 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Vodnár
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
kvet
Živel:
vzduch
Výživa:
tuky
Sila Mesiaca:
vzostupná
Rubrika: Predstavujeme
počet článkov: 19
24.8.2011 - rubrika: Predstavujeme
Čo môžeme urobiť dnes pre krajšiu budúcnosť našich detí?

Kto by dnes nechcel mať zdravé a šťastné deti? Informácií a zdravých produktov je dnes už na trhu dostatok, stačí hľadať. Nie každý má však dostatok času a energie hľadať to správne pre svoje dieťa a ešte sa v tom množstve informácií aj vyznať.
16.5.2011 - rubrika: Predstavujeme
REFLEXNÁ MASÁŽ ČAKIER

Reflexná masáž chodidla je v súčasnosti už dosť rozšírená, takže ste ju už mnohí zažili na vlastnej koži a to doslovne. Ja som si okrem klasickej terapie obľúbila aj energetickú masáž čakier na chodidle, ktorú som sa naučila z knihy od Marianne Uhl ešte p
20.12.2010 - rubrika: Predstavujeme
NAŠE TRADÍCIE: VIANOCE NA SLOVENSKEJ DEDINE

Tradičné slovenské Vianoce na našich dedinách si zväčša pamätáme už len z vyprávania svojich starých či prastarých rodičov. Pomaly sa však vytrácajú do zabudnutia... Čo tak pripomenúť si ich?
14.12.2010 - rubrika: Predstavujeme
NAŠE TRADÍCIE: PREDVIANOČNÉ ZVYKY NA DEDINE

Väčšina z nás je už generáciou, ktorá si tradičné slovenské Vianoce na našich dedinách pamätá len z vyprávania svojich starých či prastarých mám, no tieto tradície sa pomaly vytrácajú do zabudnutia...Čo tak pripomenúť si ich?
13.12.2010 - rubrika: Predstavujeme
NAŠE TRADÍCIE: TRINÁSTY DECEMBER – DEŇ SV. LUCIE

Sv. Lucia žila v Syrakúzach na ďalekej Sicílií a pre svoju matku vyprosila zázračné uzdravenie. Po uzdravení matky urobila sľub čistoty a vernosti Pánu Ježišovi, za čo bola odsúdená a umučená (13. 12. 304).
16.9.2010 - rubrika: Predstavujeme
ZVNÚTRA ZDRAVO, ZVONKA JED?

Bio (z nemeckého biologische) alebo Organická (z anglického slova Organic) kozmetika získava čoraz väčšiu popularitu.
17.6.2010 - rubrika: Predstavujeme
DETOXIKÁCIA ORGANIZMU JE UŽ KONEČNE V "KURZE"

Jedným zo slovenských akreditovaných detoxikačných centier, ktoré pracujú metódou riadenej a kontrolovanej detoxikácie podľa MUDr. Josefa Jonáša, je bratislavské Štúdio zdravia sídliace v nových priestoroch na Prešovskej ulici.
14.5.2010 - rubrika: Predstavujeme
Bojíte sa Smrti? – Táto kniha to zmení!

Sprevádzam ťa a som s tebou od koreňov až do konca tohto života. Nie som však zodpovedný len za odchod, ale aj príchod. Pomáham duši vymaniť sa, uvoľniť sa z tela, rovnako ako jej pomáham do tela vstúpiť.
19.1.2010 - rubrika: Predstavujeme
Biofarma AGROKRUH Hrubý Šúr

Dôkladne premyslený systém pestovania zdravej zeleniny, ktorý 20 rokov vyvíjal a zdokonaľoval Ing. Ján Šlinský.
23.9.2008 - rubrika: Predstavujeme
KOMPLEXNÝ SYSTÉM OZDRAVENIA ČRIEV

Únavový syndróm (slabosť, únava, ospalosť, nechuť do života, slabá výkonnosť, neschopnosť koncentrácie, často aj nespavosť, bolesti hlavy, podráždenosť, strata záujmov, depresie, impotencia i frigidita, atď.), slabá odolnosť voči infekciám prejavujúca sa
16.6.2008 - rubrika: Predstavujeme
HOT STONE – MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Masáž horúcimi lávovými kameňmi, známa pod názvom Hot Stone massage, je veľmi stará liečebná metóda. Používala sa už v starovekej Číne, v Indií, poznali ju aj kmene v Amerike.
15.5.2008 - rubrika: Predstavujeme
OD KATEDRY K DUCHOVNÉMU LIEČENIU

Pôvodným povolaním je Doc.Dr. Jitka Prevendárová, PhD., vysokoškolská pedagogička, učiteľka pedagogickej psychológie na vysokej škole a certifikovaná psychoterapeutka so špecializáciou na hlbinnú (psychodynamickú) psychoterapiu.
15.4.2008 - rubrika: Predstavujeme
KRANIO-SAKRÁLNA TERAPIA

Jemná, neinvazívna terapia sprevádzaná ľahučkým dotykom, ktorej cieľom je nájsť zdroj energetických blokád a ich odstránením pomôcť obnoviť správny tok tekutiny a energie.
12.3.2008 - rubrika: Predstavujeme
FREE STYLE

Systém Free style je nový - adresovaný je naším súčasníkom a slúži na prinavrátenie a upevnenie zdravia a na nadobudnutie vnútornej a vonkajšej harmónie na fyzickej energetickej ako aj duchovnej úrovni.
25.2.2008 - rubrika: Predstavujeme
BANKOVANIE A BANKOVÁ MASÁŽ

Už v dávnejších dobách sa zistila súvislosť medzi zatvrdlinami na chrbte a vnútornými orgánmi, ktoré sa ovplyvňujú navzájom. Ak sa vytvorí v svale na určitom mieste gelosa, po určitom čase začne ovplyňovať aj orgán, v ktorého zóne sa nachádza, a naopak.
< späť ďalej >


predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)